Clubgegevens

Correspondentieadres club

Secretaris
Janine Hendriks
Hammerweg 6
7447 SM Hellendoorn
secretaris@mvv69.nl 

Accommodatie club

"Buurthuis de Leemkamp"
Leemkampweg 2b
7447SP Hellendoorn (buurtschap Marle)
0548 - 681402 

Zie ook "Route".

Adressenlijst

Acquisitie van deze adressen voor commerciele / promotionele doeleinden wordt niet op prijs gesteld.

Functie Contactpersoon E-mailadres Telefoon
Secretaris Janine Hendriks secretaris@mvv69.nl 06-43251825
Penningmeester Alexander Hutterd penningmeester@mvv69.nl  
Ledenadministratie   ledenadministratie@mvv69.nl  
Wedstrijdsecretaris Mette Lohuis wedstrijdsecretaris@mvv69.nl 06-18427783
Wedstrijdsecretaris jeugd Mariska Kamphuis wedstrijdsecretarisjeugd@mvv69.nl  
Scheidsrechtercoördinator Albert Kappert scheidsrechtercoordinator@mvv69.nl  
Consul Wim Haselhorst    
Jeugdbestuur Harmke Kamphuis jeugdbestuur@mvv69.nl  
Bardiensten Bardiensten bardiensten@mvv69.nl  
Beheerder buurthuis Gerdien Kosters   06-41690512
Onderhoudsdienst Herman van der Vegt h.vdvegt@mvv69.nl  
Vertrouwenscontactpersoon Ria Thijs    0548-681668
Webmaster René Willemsen webmaster@mvv69.nl  
Webredactie (website, facebook) Jarno Thijs    

Tenue

  • Shirt: Oranje
  • Broek: Wit
  • Sokken: Oranje

Logo

MVV '69 logo

(Klik voor PDF)